Podwodny park obserwacyjny

Podwodny park obserwacyjny – jedyny taki na Bliskim Wschodzie

Eilat jest obdarzony niezwykłą rafą koralową w swoim rodzaju na świecie, a podwodny park obserwacyjny znajduje się w sercu tej rafy.
Podwodne obserwatorium to jedna z największych atrakcji turystycznych w Eilacie, nad Zatoką Akaba. Miejsce to przyciąga rocznie około pół miliona turystów z różnych zakątków świata –umożliwia ono przyjrzenie się z bliska wspaniałemu, podwodnemu światu.

Na terenie obserwatorium mieści się mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. Pierwszym punktem zwiedzania jest oceanarium. Przy zakupie biletu turyści otrzymują mapkę z wyznaczonymi najciekawszymi miejscami obiektu. Znajdziemy tutaj między innymi ogromne akwaria, wypełnione podwodnymi stworzeniami, tj. płaszczki, rekiny, ryby, ośmiornice, skorupiaki, meduzy i wiele innych, wspaniałych, podwodnych istot.

Kolejnym punktem zwiedzania jest obserwatorium, do którego prowadzi 100-metrowy pomost i kręte schody, umieszczone 6 m pod powierzchnią wody. Możemy obserwować tam niesamowicie piękną rafę koralową. Na szczycie budynku natomiast znajduje się taras, a wokół niego zapierające dech w piersiach widoki.

 

wyślij wiadomość do menedżera
ZAREZERWUJ TOUR TOUR
Tylko na naszej stronie otrzymasz wszystkie informacje na temat wycieczek, a także najlepsze ceny.

 

 

Related posts: