Kite Surfing

Czym dokładnie jest Kite-Surfing?, Komu to pasuje i jak zacząć?
Kite-Surf to surfowanie na desce surfingowej połączonej z żaglem Kite, który wykorzystuje energię wiatru. Latawiec został zaprojektowany z bagnetami zawierającymi powietrze, używanymi w celu utrzymania stabilności i umożliwienia latawce startu z wody.
Latawiec jest połączony z drążkiem sterującym, który steruje latawcem za pomocą czterech drutów o długości 20-27 metrów, a drążek sterowniczy jest połączony z harnowością noszoną przez surfera.

Kite-Surf jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci powyżej 13 roku życia. Nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy ani sprawności fizycznej. Latawce i deski surfingowe różnią się rozmiarem w zależności od surferów. Kite-Surf stał się niezwykle popularnym sportem ekstremalnym w ostatnich latach dzięki ogromnemu ulepszeniu, które dokonało się w sprzęcie i unikalnej metodzie badawczej opracowanej w Eilat.

Pierwsze kroki
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i zarejestruj się na kurs Kite-Surf, który składa się z 3 sesji po 2 godziny każdej sesji:

Pierwsza lekcja – najważniejsza teoria, naucz się montować sprzęt i używać jego różnych części,
Trening z latawcem w wodzie z instruktorem.

Druga lekcja – ćwiczenia wspólne ułożenia sprzętu, nauczenie się właściwego sposobu integrowania deski surfingowej podczas kontrolowania latawca i próbować wstać na desce surfingowej.
Trzecia lekcja – poprawienie możliwości surfowania i styl. Pod koniec kursu będziesz mieć wystarczającą wiedzę teoretyczną, narzędzia i bezpieczeństwo, aby dalej ćwiczyć.
W Surf Center wszystkie praktyczne części lekcji są indywidualne.
Lekcje odbywają się przy użyciu nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. Wszyscy nasi instruktorzy są profesjonalni i doświadczeni, a łódź towarzysząca lekcjom jest wyposażona w system walkie-talkie, który jest połączony z kaskami studenckimi logistycznie zapewniając efektywny i osobisty trening.

Życzymy powodzenia i świetnego surfowania!

 

wyślij wiadomość do menedżera
ZAREZERWUJ TOUR TOUR
Tylko na naszej stronie otrzymasz wszystkie informacje na temat wycieczek, a także najlepsze ceny.

 

 

Related posts: